| mrCMircea a întrebat:

Buna imi puteti da niste likeuri? www.facebook.com/mrcdelabrasov. Dau funda la cine imi da cele mai multe likeuri. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Coconut a răspuns:

Iti dau like la toate pozele, dar acceptami prietenialaughing:*

4 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Bine zis laughing

| Klepto a răspuns:

Inainte erau "comm-uri" pe hi5, acum ii moda "like-uri" pe facebook?
As intelege daca ar da ceva, virilitate, potenta, sa nu chelesti dar asa...
Asa cum plangeau unii pentru "comm-uri" pe hi5 si fundite aici vad ca acum a venit timpul Facebook-ului.

| mrCMircea explică:

Mwahahahaaha, esti tare rau tu. Ai scris propozitia aia cu dexu in fata? Poate sunt uni caror le face placere sa imi dea, nu te mai baga aiurea in seama daca nu imi poti fi folositor/folositoare.

| Mikaelx23 a răspuns:

Pai si cum le place sa-ti dea daca tu ii obligi pe TPU sa-ti dea?