| PamPam_3003 a întrebat:

Imi puteti da niste statusuri frumoase, artistice? Nu vreau de pitzi/coca. Vreau sa fie mai deosebite, daca aveti.
Dau funda si voturi.
Multumesc anticipat. happy

1 răspuns:
| TheBestAndreea98 a răspuns:

Nu ma judeca pentru ca tu nu poti fii ca mine!
A friend in need is a friend indeed!
Prietenii vin si pleaca, doar cei fideli raman!
Rudele ti le da Dumnezeu, prietenii ai dreptul sa-i alegi! Am ales ce-am vrut!
Un prieten bun ca tine, trage la un om ca mine!
Radeam ca un ciob de-o oala sparta pana sa apara tigaia! rolling on the floor
Singura modalitate de a avea un prieten, este ca tu la randul tau sa fii un prieten!
Un prieten este un singur suflet impartit intre doua trupuri!
Nu judeca un om dupa greseli, ci dupa prietenii!
Arata-mi cu cine te-mprietenesti ca sa iti spun cine esti!
Suferinta nu e cauzata doar de dragoste, ci si de prieteni!
Un prieten adevarat e cel care pune in fata lui orice pericol ca sa te scuteasca pe tine!
Cel mai bun prieten e cel care si-ar da si viata pentru fericirea ta, nu care ti-ar lua viata pentru niste bani!
Prietenii ti alegi, asa ca nu te grabi!
Un prieten bun e cel care te ajuta cand ai nevoie, nu dupa ce nu mai trebuie!
Un prieten este un dar care ti-l acorzi tie!