| Lolypop98 a întrebat:

Buna happy Imi puteti da niste statusuri pentru un baiat pe care il plac, iar el nu stie

3 răspunsuri:
| AndreeaaD a răspuns:

Pentru ce vrei statusuri? Ca sa ii demonstrezi ca il placi? Si daca asta ar fi ok de unde stii ca s-ar prinde?
Nu crezi ca ar trebui sa te maturizezi putin si sa procedezi altfel decat o faceam acum cativa ani pe hi5?
E mult mai simplu si dragut sa ii spui ca il placi sau sa ii arati intr-un alt mod, cum ar fi sa il inviti la suc asa cum a zis si SunnnyDay88.
Nu mi-o lua in nume de rau dar nu-i o idee buna sa procedezi asa cum voiai tu.

| SunnyDay88 a răspuns:

E o tampenie sa faci asta,
de ce nu il inviti mai bine la un suc? asa stii si daca te place si daca nu are pe altcineva si stie si el ca ti a atras atentia.

| mariutsa1234567890a a răspuns:

"Nu pot fi indiferentă. Pentru că sunt OM, și simt, și îmi pasă, și mă doare..."
Se spune că nu Trebuie să cauți dragostea. ea vine la tine, încep să cred că nu știe unde locuiesc! : |||
Uneori scrii statusul nu pentru ca 50 de persoane să-i pună like, ci doar pentru ca o singură persoană să-l citească! ♥