| ChristinaGM a întrebat:

Imi puteti recomanda niste carti de dragoste triste sau amuzante dar actiunea sa nu se fi intamplat prin anii 60 ceva despre adolescenti.Multumeschappy :*

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Incearca orice carte de sandra brawn happy e nemaipomenita sunt traduse din engleza in romana, am citit vreo 4 tongue

| becky51 a răspuns:

Icearca sa citesti seria Percy Jackson si Olimpienii.Au fost traduse doar primele 2 volume, mai sunt 4 de tradus! happy
P.S.E aventura...si s-au facut si filme dupa ele! rolling on the floor