| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spunde niste jocuri pentru :Windows vista home premium sau xp sp 3, placa video 64mb, ram 512mb, procesor centrino 1, 8ghz? plzzz dau fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| BackInTime a răspuns:

Pai sunt multe:Far Cry, Counter-Strike, Gta San Andreeas, Gta vice city, metin2 si te rog da-mi fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti juca si jocuri online fara sa le instalezi in calculator.
http://www.mini-games.ro

| dementor_7442 a răspuns:

Gasesti pe www.deemtrack.net jocuri si filme! eu cand vreau sa fluier, fluier de exemplu!