| Wardenitza lu Warden a întrebat:

Buna imi puteti spune c`am pe unde este Gradina Botanica Iasi? Pe langa ce alte cladiri cunoscute? La capat copou >:"? Dau funda promit >:

Răspuns Câştigător
| Nic0L a răspuns:

Pai. intri in parca in copou... ajungi al foisor, teiu lu Eminescu si de acolo o sa vezi o poarta. si acolo e gradina botanika:*

1 răspuns:
| justinbiebersucks a răspuns:

@Nic0l
Daca nu esti sigura de raspuns mai bine nu l-ai da!
Nu sunt din zona, desi stiu unde este. Lasi masina la intrarea principala, intri, si mergi tot inainte pana la iesire si vei vedea o poarta mare, de lemn: acolo este intrarea in Gradina Botanica.