| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

Buna!
imi puteti spune, cum as putea lua cateva kg pe mine.
dau fundita:X:X:X

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Fast Food in nici un caz! nu este deloc sanatos si risti sa ai apoi alte probleme de sanatate!
Eu am luat cateva kg in plus dupa ce am luat vitaminele EUROVITA!
Sunt foarte bune, incearca-le si tu si mananca foarte mult, nu conteaza ora, s mananci mult, in special paste si carne!
Bafta!

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Pai mananca ciocolata si fast-food si bea sucuri carbogazoase gen coca-cola te vei ingrasa sigur.

| vldut a răspuns:

Fast Food. Bagi si niste vitamine.Bei lapte mananci Star Chips si dulciurii multe

| LuizaAndreeaLuiza explică:

Dulciuri si sucuri mananc foarte multe! credeam ca poate imi puteti spune altcevasad

| crazyinlove a răspuns:

Fast Food + Lenevire = 2 kg pe saptamana Iti garantez laughing