| buburuzamiraculoasa01 a întrebat:

imi puteti spune cum imi pot face cont de Youtube? Eu nu am reusit, desi am incercat de mai multe ori, sau nu ma pricep. laughing, help me someone :***

3 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Folosește contul de Google pentru a te loga. Acolo iti poti face profil separat de YouTube daca nu vrei sa iti apara numele contului de Google.

| CiocanN a răspuns:

Intri pe google, iti faci acolo un cont (undeva sus in dreapta) dupa ce urmezi pasii de acolo, contul creeat pe google poate fi folosit si pe Youtube. sa fiu mai scurt, contul google poate fi folosit pe Youtube. datele de autoidentificare sunt aceleasi de la creearea contului

| MariaHr a răspuns:

Eu nu stiu sa explic foarte bine, dar te poti uita pe contul Andra Gogan, fiindca ea explica intr-un video cum se face