| Maria_7376 a întrebat:

Imi puteti spune si mie un film de genul It's a boy girl thing sau The hot chick? Am vazut o data pe Euforia un film, parca se numea 'In pielea altuia', nu l-am vazut tot, poate l-ati vazut voi si-mi puteti spune cum se numeste varianta pe engleza? Sau daca nu alte filme, mersi mult :*

1 răspuns:
| purpleice a răspuns:

Nu cred ca l-am vazut pe acela, dar pot sa-ti recomand altul in genu-freaky friday.aici este vorba despre o mama si o fiica care isi schimba corpurile, e super filmul.