| advzxcxzxc a întrebat:

Buna imi puteti spune si mie un program de editat filme un fel de TMPGEnc va rog iar cei care nu stiu acesta este videoclipul http://www.youtube.com/watch?v=ljTebUSsEPE. multumesc. dau funda si vot!
dar nu unul greu de utilizat va rog frumos ci unul usor de utilizat dar efectele sa fie aceleasi ca la TMPGEnc va rog eu ca am promis ca va dau funda si vot la primul si cel mai dracutz program.multumesc!

Răspuns Câştigător
| LightxD a răspuns:

Buna big grin poti folosi Adobe after effect's sau Sony vegas pro 10 sau cel mai simplu movie maker din windows :d