| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie daca ochelarii din poza de profil TPU sunt de fete sau de baieti? Dau funda :X:X:X:X:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| lalamania a răspuns:

Buna TPU! cu siguranta sunt de fete in primul rand pentru ca sunt rozi iar il al doilea rand pentru ca au uun model pentru fete,,,, sper ca te-am ajutatkisskiss funda?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu conteaza! In ziua de azi si baietii se imbraca in roz, deci pot fii universali(pnetru fete si baieti).

| LarissaMouse a răspuns:

Buna! cred ca sunt de fete. ceaw!

| Lavy a răspuns:

Fete...happyPentru ca sunt rooz... e evident tongue

| Eooo a răspuns:

Pai deoarece sunt roz eu cred ca sunt de fete insa dizainul e de baieti...dar asta nu conteaza>>phbbbbt sunt pentru orice categorie(mai mult pentru fete)dar asta nu inseamna ca un baiat nu-i poate purta

| Elenutza_7555 a răspuns:

Sunt rosii :plaughing

| Elenutza_7555 a răspuns:

Pe mine m-au dus in eroare dungile acelea albe