| Daiana90 a întrebat:

imi spuneti si mie niste melodii faine va rogbig grin.nu populara sau manele, vreau ceva in gen kiss tv sau U :p >mersibig grin< (daca stiti si ce au aparut mai noi in peroada asta:p)

8 răspunsuri:
| Mihaelutsaa a răspuns:

Heei.
:d
incearca aici : http://www.music.luigykent.org/download.php?action=main

Sper ca ti-am fost de ajutor
le gasesti mult mai usoar acolo :*
:*

| Cotzi a răspuns:

Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo

| Cotzi a răspuns:

Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo
Diddy - Dirty Money - Hello Good Morning ft. T. I., Rick Ross
Sexion d'assaut - T'es bête ou quoi
L'algerino -Sur La Tete De Ma Mere
Sdst(underman) - Ingeri deasupra Romaniei
SDST - Scrisoare de pe Front
Madcon - Freaky Like Me

| tpuguru a răspuns:

Lady Gaga - ''Alejandro'', Madonna - ''Jump'','' Candy shop'' ''sorry'', Michael Jackson -'' Smooth criminal'',"thriller ", ke$ha - ''tik tok '', ''blah blah blah'', Iyaz -" Replay", Sunrise Ave. " Fairytale gone bad ", Owl city " Fireflies", si muuuuulte altele. Sper ca ai gasit ceva pe gustul tau din ce ti-am propus.

| madautzaxD a răspuns:

Sunrise Inc vs. Starchild - Lick shot

Park Place - I have the world

Dj Rynno & Sylvia-Stereo

AlexUnder Base Feat Lys - Drums

inna-senorita

lena-satelitte

Chris Mayer feat. Connect-R - Still
si multe altelehappy

| andreyamica a răspuns:

Nu-ti face griji acum mi s-a intamplat si mie asta intreaba-l pe mess daca nu-ti merge si nu-ti raspunde fii curajoasa si intreaba-l fata in fata! curajjjj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga-Alehandro e super...