| MadyMadutza a întrebat:

Buna happy. Imi trebuie niste sfaturi. E o poveste mai lunga dar eu o zic pe scurt: desi un baiat sustine ca nu ma place, se uita tot timpul la mine, se baga in seama cand e langa mine si tot felul de chestii din astea. Eu ce sa mai cred? El stie ca il plac dar prin comportamentul meu il fac sa creada ca nu il mai plac: nu ma uit la el, nu il bag in seama cand zice ceva, sau ii vorbesc mai in sictir. Nu stiu daca e bine sa ma comport asa, dar asa simt, mi-a intrat in cap sa nici nu ma uit la el cand e pe langa mine. Si chiar a incercat sa ma faca geloasa imbratisand o alta fata in fata mea. Si o prietena de-a mea a incercat sa afle de la el daca ma place, dar nu i-a spus nimic. Stiu ca i-ar spune doaar celor mai buni prietenii ( nu s-ar spovedi la oricine) va rog spuneti-mi parerea vostra.si spuneti-mi daca chiar ma place sau isi bate joc de mine. va dau funda kiss

1 răspuns:
| Ciocolattåå a răspuns:

Daca isi batea joc de tine iti spunea ca te place fara rusine. Daca el chiar tine la tine ii este rusine sa-ti spuna asa ca incearca sa-ti dovedeasca. :* bafta cu el :*