| Iulia8659 a întrebat:

imi trebuie pe maine la geografie un proiect despre un animal din asia dar nu stiu despre ce animal sa fac...cine ma poate ajuta. dinafara de tigru.

ofer funda

multumesc

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/C%C4%83mil%C4%83 Aici ai niste informatii despre camila. Mi s-a parut cam comun subiectul(ceea ce inseamna ca majoritatea informatiilor sunt deja cunoscute), asa ca am incercat sa gasesc ceva mai interesant, precum iacul. Dar am gasit foarte putine informatii despre el (si astea cam vagi:)) Sper ca ti-am fost de ajutor!

1 răspuns:
| Iulia8659 explică:

Mersi pentru ajutor