| hellnight a întrebat:

Buna in curand trebuie sa plec la o nunta la o prietena veche impreuna cu familia dar nu gasesc ruta bucuresti -bistrita nasaud cum pot afla detalii la ce ora este trenul, de preferat orele 18:30 - 3:20 noaptea ca sa pot ajunge la timp dimineata ce tren si unde pot gasi mersul trenurilor cu ruta aceasta este o urgenta va rog frumos ajutati-ma si daca se poate si care sunt preturile d epreferat acelerat sau rapid sau IC. va rog

1 răspuns:
| εїз a răspuns:

Nu prea ai cum sa afli. dar totuşi incearcă pe google. si pe mai multe site. uri de socializare.