| IubesteEa a întrebat:

Buna in prima zi de scoala luni m-am certat cu un baiat fiindca i-am zis printr-un mesaj ca m-am saturat sa imi zica ca nu ma place apoi ca nu a renuntat si el a zis bine am renuntat 1. a facut asta sa ma faca pe mine implinita? 2.si la ce sa renunte sa ma placa?(noi nu am fost impreuna deloc)asa si dupa am intrat pe un id fals dandu-ma drept o prietena de-a mea si l-am intrebat daca a placut o fata sau place si a zis ca da poate 3. da poate ce? si dupa a zis ca nu renuntat ca i-am zis ca renuntat sa placa o fata si a zis ca a renuntat si cand i-am zis el a zis aaa la tine 4.adica nu a renuntat? si dupa ce vorbea cu prietena mea(adica eu)m-a bagat pe mine inseama pe celalat id al meu in timp ce vorbeam cu el pe ambele iduri si m-a intrebat ce fac i-am zis ca bine si el mi-a zis ca vorbeste cu o fata 5.de ce sa ma faca geloasa? apoi i-am zis eu ca vorbesc cu un baiat si face el dar cu mine nu vorbesti? si i-am zis ca vorbesc cu ala apoi a zis bine pa si a zis dupa eu vorbesc cu prietena ta 6.de ce? apoi mi-a zis sa ma iau de mana cu ea si i-am ce vrei daca am prieteni buni si aproape de mine mereu si face el in locul meu 7. ce a vrut sa spuna? apoi pe facebook am postat ceva cu prieteni ca le multumesc ca ei au fost alaturi in afara de unul si dupa am pus pe yahoo o poza cu un prieten bun si dupa 10 minute face el de ce cand iubesti o persoana trebuie sa o ranesti 8.adica? si de atunci 3 zile nu ma mai cautat nu m-a bagat inseama apoi joi a intrat pe mess si fix cand a intrat m-a bagat inseama si i-am zis ca la liceul meu e bine el zicea prieteni noi iubiti noi si fac eu la ce te referi si face el ce nu ai gasit pe nimeni si fac eu nu 9.de ce m-a intrebat? apoi a 2a zi seara catalin un prieten de al lui l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine sau nu si a zis ca se mai gandeste 10. el inca ma mai place? sau si-a dat seama ca eu chiar l-am iubit mult? vreau raspunsuri serioase! va rog sa raspunda si fetele si baietii faza e ca pe mess ma baga inseama si pe facebook nu 11.de ce credeti? e mai timid din fire:d dau funda la cel mai bun raspuns, serios si la cel/cea care raspunde la toate intrebarile pe rand 1, 2 scuze daca nu intelegeti mersi! dau funda.

2 răspunsuri:
| Loser8299 a răspuns:

Scrii ingrozitor.

| Kisie a răspuns:

O singura chestie am sa iti spun. Inca te mai iubeste si daca spui ca este mai timid din fire nu ezita sa faci tu primul pas eu asa cred... du-te la el intr-o zi si vorbiti, si din vorba in vorba spune-i ca tu inca il mai placi daca asta simti pentru el si iti vei da seama daca te mai iubeste dupa reactia lui, daca este vesel si incantat inseamna ca da te place, in fine nu stiu daca am reusit sa te ajut dar am incercat. Bafta.