| katakatalina a întrebat:

Intrebare pentru fete: dupa ce incepe cresterea sanilor se poate purta bustiera?

Răspuns Câştigător
| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Bineinteles! Poti purta bustiera oricand! Daca vrei sa porti sutien in schimb nu prea este recomandad deoarece impiedica sanii sa creasca (,) corect. Dar bustiera atata timp cat poate tine ceva, o poti purta!

6 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Dar poti purta bustiera oricand, numai sa ai ce sa pui in ea.

| oBuburuză a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred deoarece impiedica cresterea sanilor si ar trebui sa creasca putini mai mari, eu am 13 ani si am sani ca una de 18... si acum port sutien, dupa ce iti cresc poti purta adica eu la 11 ani purtam bustiera dar dupa mi-au crescut sani si numai suportam bustiera...

| Qphantom a răspuns:

Da se poate.

| BlondaTha08 a răspuns:

Nu neaapărat scumpo. Bustiera poţi începe să o porţi când ai ce pune în ea. Mai aşteaptă puţin, aa şi un sfat, nu purta sutien de acum, o sa rămână mici, cunosc o prietenă care la fel a făcut şi acum regreta. "straight face

| daaaaaaaaaaanii a răspuns:

Pentru a-i sustine (parerea mea.big grin)

| daaaaaaaaaaanii a răspuns:

Daa