| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu s. a despartit de mine pentru o panarama. As vrea si eu niste statusuri.

2 răspunsuri:
| kitishor a răspuns:

Daca esti mai indrasneata si poti sa ii spui ceva :
1.Ma faci sa rad. Ia vezi daca pe ea poti s-o faci sa-ti planga de mila.
2. Hai du-te. Oricum te-ai uitat decat la exterior.
3. Cum ai reusit sa gasesti adunatura aia de pe strada?
4. Nici cei mai prosti oameni nu se gandesc ca mai existi si tu.
5. Daca poate ea mai bine ia-o si uita de mine.

Daca il vrei inapoi :
1. Nu pot sa mai plang, mi-am irosit toate lacrimile.
2. Imi aminteam cum ne strangeam in brate si zambeam. Acum esti cu ea si ma uit doar la geam.
3. M-ai lasat cu replica pe buze.

Daca vrei sa uiti de el :
1. Am sters toate pozele si nici nu mai vreau sa imi amintesc numele tau.
2. M-ai lasat in urma, de ce nu as face-o si eu?
3. Te urasc prea mult.

| Mariucaaa a răspuns:

Dai dovada de gelozie si prostie....asta e treci peste nu e nevoie sa iti pui intreaga viata la status. gasesti tu altulwinking