| Fantha a întrebat:

Buna^^
Joc Barn Buddy pe hi5.
Am observat la ferma mea ca s-au furat cateva portocale chiar si cu cainele hranit.
S-a deoperit noua metoda? Si daca da care este

Răspuns Câştigător
| Isabellblablabla a răspuns:

Ba da IzzyTDG poti fura si cu casa pusa peste plante.Cand esti la ferma ta dai click dreapta-Quality-low apoi dai la ferma vecinului pe care vrei sa-l furi (fara caine evident) si iar click dreapta-Quality-High si casele vor disparea si se vor vedea plantele acestuia. Sper ca m`am facut inteleasa! :] Bafta! :* Iar o noua metoda din cate stiu eu nu s`a descoperit INCA. thinking

2 răspunsuri:
| bebitssa a răspuns:

Eeee laughing. Era o metoda dar chiar nu pot sa ti-o zic. Da oricum nu mai merge.

| IzzyTDG a răspuns:

Eu la Barn Buddy, imi plantez alea ( plante... ) si dupa pun casele peste plantari si nimeni nare cum sa-mi fure de sub casa laughing