| anonimaDeLa3 a întrebat:

la ce se refera proverbul "Ursul nu joaca de bunavoie"?

Fundita love struck

7 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Adica ursul nu joaca de bunavoie ci de nevoie, adica nu joaca pentru ca asa vrea el ci ca trebuie sa joace in acest fel.

| äπđÿ a răspuns:

Adica laughing mai pe scurt am citit si parerea lui maeri si al liniei in principiu laughing sa faci ceva ce nu vrei happy esti obligat si presat big grin intelegi? tongue

| IustinaC a răspuns:

Daca va fi sa faci ceva nu va fi nevoie de parerea ta vei face vrei nu vrei

| Mykidutza a răspuns:

Cum sterg comentariile primite sau o intrebare care am pus-o/. fundita

| anonimaDeLa3 explică:

Puteti comentaa putin>?

| anonimaDeLa3 explică:

Stai calma sweetie.[gaby]
rolling on the floor)rolling on the floor)
n`am chef de paruialawinking
macar de te-as cunoaste.
add o_fata01
te astept sa vad ce mai comentezi...winking

| fanaa a răspuns:

Fa fataa vezi ca eu is normala la minte...nu te mai juca cu ce nu trebuie ca n e luam amn2 de ciuf...du-te fa mucoaso de aici