| Boouublees a întrebat:

Buna la howrse ce inseamna parada de succes?

Răspuns Câştigător
| ellyd a răspuns:

http://www.howrse.ro/ow/2011 asta e pagina secreta numarul 1 am gasit-o eu pentru tine

12 răspunsuri:
| ellyd a răspuns:

Hey, si eu am cont howrse dar nu am ajuns acolo, ce numar are obiectivul?

| ellyd a răspuns:

Eu am ajus la obiectivul 48 doar

| ellyd a răspuns:

Da, l-am facut pe 45. Vezi cauta pe forum si iti spun niste jucatori pe ce link gasesti pagina secreta numarul 1

| ellyd a răspuns:

Pe howrse ma numesc didirp
ai trimis un cal in rai omorandu-l sau ducandu-l in sanctuar?
tu ce nume ai pe howrse?

| ellyd a răspuns:

Atunci nu stiu ce sa zic cand ajung la obiectivul acela te anunt

| Boouublees explică:

Obiectivul 49

| Boouublees explică:

Si ai trecut de obiectivul 45?

| Boouublees explică:

Mersi mult

| Boouublees explică:

Ce nume ai la howrse?

| Boouublees explică:

Fermă: Trimite un cal în rai ma poti ajuta? am trrimis unul; da nu ma trimite mai departe

| Boouublees explică:

Pai l'am trimis eu

| Boouublees explică:

Ti'am trimis cerere de prietenie pe howrse sunt Bianca99