| boborock2011 a întrebat:

Buna la toti, as vrea sa stiu, ce produse ( PANA IN 20 LEI ) pentru cosuri exista...si daca garnier pure active e bun? cel de curatare adica gel, plz, astept rasp... dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| lylo a răspuns:

Incearca acneolgel costa pana in 10 lei... la mine a functionat. funda?:d

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai sa stiu ca si eu am avut o mica problema cu cosurile. Te sfatuiesc sa consulti un medic. Nu ai de unde sa stii adica e acnee sau sunt pur si simplu cosuri.
In cazul in care e acnee va trebui sa faci un tratament mai lung. Te vei duce cam o data pe saptamana sau pe luna si doctorita te va ajuta. Eu, personal nu cred ac exista vreo crema care te scapa de cosuri, ci doar te ajuta sa nu mai fie asa proeminentewinking

| smile a răspuns:

Buna! incerca clean clear (15lei)