| Fkt_Erika_2002 a întrebat:

Lecitina e bună dacă o iau in ziua examenului? Ma ajuta cu ceva? Gen să mă scape de stres sau ceva, nu stiu

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing lecitina se ia pentru memorie și nu are niciun efect dacă o iei în ziua examenului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te-ai pune la punct din timp cu toate emoțiile astea, fiindcă ai trecut și prin simulare și știi cum este, așa ca nu are rost sa ai emoții, doar dacă sunt constructive.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Incearca magneziu, eu am luat Mentat si Mange B6 o perioada, acum sunt okay!

| Clockwork a răspuns:

Fumeaza iarba, o sa fii asa relaxata ca o sa uiti ca esti in examen