| anonim_4396 a întrebat:

@legiuitoarea daca nu te superi. poti sa mi spui si mie cati ani ai? pura curiozitate mersi mult

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de unde curiozitatea asta? Ce s-a întâmplat?
Și "pe tine" te deranjează răspunsurile mele "scurte și sărace"?
Nu le lua în seamă și toată lumea este mulțumită!
Sunt majoră, asta ca să vezi că nu sunt chiar atât de rea pe cât se bârfește pe la colțurile TPU-lui.
O seară liniștită să ai.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu stii ca varsta la femei este ''secret de stat''? big grin

NOname
| NOname a răspuns:

De ce nu-i trimiţi un mesaj privat?
http://www.tpu.ro/utilizator/mdbo
TPU nu e un chat.
Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

@neluL
so true rolling on the floor

| PeStraziGoale a răspuns:

Puteai sa-i dai ei msj. privat happy

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Da...sa suparatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@legiuitoarea era pura curiozitate, daca vrei sa mi rasp bine daca nu nu, si imi plac rasp tale, n am nicio problema cu ele, mersi la fel