| Anna98Anna a întrebat:

M-am gandit sa dau la anul, cand termin a 8-a la Liceul Militar de la Alba Iulia. Examenele stiu ca se dau din matematica si limba romana.Dar ce probe sportive o sa fie? Stiu ca alergare, flotari(la fete) si mai ce? O sa fie si sarituri sau ceva de genul? Parca asa am citit undeva dar vreau sa fiu sigura. Multumesc.

1 răspuns:
| Soborigozaur a răspuns:

Cele sportive vor fi date cu 1 luna intainte de examene.
Hmm. probe sportive. pai depinde la ce vr sa dai fotbal, hanbal o sa-ti spuna profesoara de sport.