| aammaalliiaa a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu idei cat mai originale de produse, imi trebuie pentru un proiect la scoala si imi trebuie un prdus cat mai original si mai creativ. Ma ajutati va rooog?happy

2 răspunsuri:
| RainbowAndra a răspuns:

Faza e, ca nici macar nu ai precizat tema proiectului. Te-as ajuta, dar despre ce vrei sa faci proiectul, la ce materie este?

| aammaalliiaa explică:

Am la doua matrii, la engleza si la managamentul calitatii. orice produs, asta nu conteaza, doar sa fie cat mai original.