| mylovemonik a întrebat:

ma numesc ALex...si as vrea sa-mi dati niste sfaturi pentru dilemamea
-la mine in clasa am o colega super buna si super frumoasa si as vrea sa fac cumva sa ma placa cum o plac eu (adica foarte mooooooooolt)si daca doriti si aveti tp sami dat ceva sfaturi
Ma puteti contacta la adresa de e-mail alex_johncena_wrestlemania,
MULTUMESC

1 răspuns:
| bubalbabal a răspuns:

Pai pentru inceput daca u o placi asa tare urmeaza urmatorii pasi si crede-ma merg si eu am folosit acesti pasi:1) Pune-i in banca un trandafir (se poate ori ce alta floare dar trandafirul e mai frumos)si langa o scrisoare de dragoste dar sa nu-ti scrii numele tau in ea sau daca iti stie scrisul roaga pe altcenava sa o scrie sa nu-i ii conoasca srisul dsi o pui langa trandafir.2)Daca citeste scrosoarea cu ura e clar ca e suparata dar daca o citeste cu dragoste e clar ca vei merge la pasul 3, iar daca vede si trandafirulsi il miroase e clar ca treci la pasul 3.3) Daca a facut tot de la pasul doi invit-o la o inghetata sau in oras si arata-i ca nu esti un scarbos cum tea crezut ea si pe sfarsite daca s-a indragostit de tine de vede dupaochii ei sau dupa complimente daca te complimenteaza mai frumos acum decat inainte inseamna clar ca s indragostit dar sa-i spui la sfarsit sau la inceput cand vrei u ca u ai fost cel din scrisoare si la sfarsit o saruti daca tea complimentat frumos si veti fi fericiti pana la adanci batraneti daca nu va certati dar uite ca eu sunt fata stiu ceva ce baietii nu stiu la o fata ii place sa ii cumperi ceva ce adora dar nu iti spune asta si asta observi daca se uita la ceva cu admirare nah atat stiu daca mai vrei sfaturi ai adresa mea de email darya_dragutzica@yahoo.com.Fundita?