| Allecss a întrebat:

Ma numesc. Ionela. Si sunt cls a8a.La liceuu vreau sa ma duc la Colegiul Mihai Viteazul ( Ploiesti ) Cum vi se pare liceul?
Funda.

1 răspuns:
| ioana_5813 a răspuns:

Ca liceu e frumos.Modern,mai pe gusturile adolescentilor de astazi. Si profesorii sunt super, eu invat acolo.Dar acolo trebuie sa inveti, adica nu e liceu de asta care te duci decat sa stai.Ca in orice liceu sunt si unii fitosi dar majoritatea sunt de treaba.Ca sa te ia in nume de bine profesorii trebuie sa te dai de la inceput"copil destept" ca sa spun asa.In rest,ce sa spun, e frumos dar si fitos laughing.Dar e smecher iti spun eu.te duci cum vrei imbract, bine dar nu indecent sa spun asa.Adica nu vi ca la club, la scoala. Acolo chiar se invata.bine sunt si unii profi care te lasa mai usor. oricum mie imi place, depinde acum de fiecare in parte cum il percepe