| Rebenciuc_Maria_1997 a întrebat:

Buna ma numesc Maria, am si eu o rugaminte, daca imi puteti spune si mie daca sunt nascuta pe 22 septembrie ce zodie sunt pot fi fecioara sau balanta? apropo sunt nascuta la ora 13.va rog din suflet ajutati-ma,

4 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

Hey si eu tot pe 22 septembrie sunt nascuta.noi suntem intre....am luat unpik din balanta/unpik din fecioara dar mai mult din balanta!

Răspuns utilizator avertizat
| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Daca te nasti pe 22 septembrie dupa ora 12 esti balanta

| omy_9418 a răspuns:

Esti fecioara. Daca erai nascuta la 24:01, atunci ar fi fost balanta pe 23 septembrie, deci ar fi fost balanta.