| madulici31 a întrebat:

Buna!

ma uit tot timpul la fix iar dupa aceea la si un minut... ce poate insemna asta?

ma si iubeste ma si inseala

FUNDA:X

4 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

Acestea sunt doar superstitii.sunt coincidente

| bogdan74688 a răspuns:

Sincer nu stiu. Si eu, chiar daca sunt solo, am obiceiul sa ma uit la ceas numai cand este 15:15, 10:10, 11:11, 22:22 laughing Numai ore gen. Comic dar in acelasi timp si ciudat. Eu zic ca este doar o stranie coincidenta.

| Damaris_8457 a răspuns:

laughing cand va aud cu de`astea ma apca nervii.
De ce crezi u asta?
Cine te iubeste te iubeste nu ca te uiti u la fixlaughing
serios acutongue

| мє a răspuns:

laughingastea`s superstitii...eu nu cred in ele, dar ma amuz cand ma uit la ceas...si am citit pe mai multe site`uri si fac asa: la si 50 te inseala.la fix te iubeste, iar la si un minut, te iubeste si mai multsmug. ehee, daca ar fi adevaratlaughing, uneori ar fi binesmug