| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

Mai stiti un alt program in afara de Movie Maker? Pentru ca nu imi merg niste videoclipuri de la Sims si inainte cand am vrut sa fac ceva cu Sims a mers si acum nu mai merge.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

Sony vegas,si o reinstalare movie maker poate merge, mie nu mi-a facut vreodata probleme, dar in fine.Si pentru a iti merge mai repede si nu super greu movie maker, incearca sa faci videourile de la sims cat se poate de scurte, nu unele de jumate de ora-.-. Sper ca te-am ajutatwinking