| anonim_4396 a întrebat:

Merita dupa ce am terminat 10 clase in Romania, sa incep scoala in Spania?
Adica sa incep clasa a11-a?

As vrea sa raspunda cei care stiu...
E mai greu ca in Romania?

Răspuns Câştigător
| davidpopescu123 a răspuns:

Pai depinde daca stii foarte bine spaniola evident daca te duci in Spania o sa fie mai bine pentru tine deoarece acolo scoala e mai usoara si poti sa faci ceva! oricum depinde si de tine daca vrei cu adevarat sa mergi pentru viitorul tau e iportant!

2 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Eu zic sa faci macar 12 clase.

| Grimmjow69 a răspuns:

Recomand sa faci 12 clase aici apoi poti sa urmezi o facultate in alta tarahappy