| anonim_4396 a întrebat:

mi-am anulat contul de hi5. cum as putea sa-l recuperez? nu-mi apare nicio optiune.doar ``You are not allowed to access this page. `` crying(

4 răspunsuri:
| alinutzacodruta a răspuns:

@ AddaDodo nu imi apare ''reactivare cont'' nicaieri sad

| alinutzacodruta a răspuns:

Am intrat zilnic...

| AddaDodo a răspuns:

Buna:*.intri si dai sus la "log in" si iti notezi email.ul si parola iar apoi dai "reactivare cont" sau cum scrie acolohee hee.eu am facut asta de multe oribig grin...iar daca vrei sa.l anulezi din nou...dai la " contul meu" si jos de tot la " anulare cont". succes:*

| AddaDodo a răspuns:

De cat timp nu ai mai intrat pe el?