| anonim_4396 a întrebat:

mi-am cumparat sims 3 si imi merge imi intra in joc dar cand vreau sa fac o casa sau o familie mi se restarteaza calculatorul singur. dc? pls pls ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Aliiiiiiii a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic.Eu l-am downloadat si imi merge. Poate ai o problema cu calculatorul, sau poate jocul are o problema.Nu stiu ce sa zic, mie imi merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... s-ar putea sa fie vina jocului.Eu mi-am cumparat sims2 si nu-mi mergea am pastrat bonul si l-am returnat. Dupa o liuna l-am luat din nou si mergea. Dar daca l-ai bagat pe laptop evident e vina calculatorului. Daca nu poate ai vreoproblema cu computerul normal.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...s-ar putea sa fie vina jocului.Eu mi-am cumparat sims2 si nu-mi mergea am pastrat bonul si l-am returnat.Dupa o liuna l-am luat din nou si mergea.Dar daca l-ai bagat pe laptop evident e vina calculatorului.Daca nu poate ai vreoproblema cu computerul normal.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...s-ar putea sa fie vina jocului.Eu mi-am cumparat sims2 si nu-mi mergea am pastrat bonul si l-am returnat.Dupa o liuna l-am luat din nou si mergea.Dar daca l-ai bagat pe laptop evident e vina calculatorului.Daca nu poate ai vreoproblema cu computerul normal.big grin

| manyst a răspuns:

Daca isi da restart calc probabil ai configuratia prea slaba si nu face fata jocului.