| loove.music a întrebat:

Buna! Mi-am facut blog si sunt curioasa ce parere aveti despre el :

http://invata-sa-fii-om.blogspot.com

Probabil ziceti : "alta care si-a facut blog", dar eu chiar am multe lucruri de zis si chiar ma intereseaza parerea voastra despre acest blog.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Numele face toti banii.Imi place blogul tau, mi-ai captat atentia si voi mai intra tongue.

6 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Este interesant, îmi place. Însă, mai scrie câte ceva findcă sunt doar 3 postări. E drăguţ happy Fundiţăă? :X big grin

| madycumada a răspuns:

E interesantwinking
Bravo!

| YOLO3e333 a răspuns:

Super tare - urmareste blogul meu - noobligation.blogspot.com

| camelia1812 a răspuns:

Chiar imi placewinking mi-ai captat atentia din prima (titlul e bestial) :X
bafta in continuare si multa inspiratiehee hee

| Nu conteaza a răspuns:

Foooaaarte tare love struck mai ales primul post genial tine-o tot asawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubescccclove struck...si ador blogul taulove struck.mariuka mea:*