| هوراس a întrebat:

Buna mi-am facut o pagina pe facebook... as vrea si eu niste site`uri cu poze amuzante puppy dog eyes funda si sa fie cat mai multe poze puppy dog eyes multumesc >big grin

2 răspunsuri:
| Eyke a răspuns:

Hai ma cat de greu e sa gasesti singur asa ceva..niste intrebari mai provocatoare nu ai sincer acum.

| NicoNicolletta a răspuns:

Daca intri pe facebook si scrii Blogul pentru toti, pagina mea o sa gasesti mai multe poze interesante.Pagina mea are o poza la profil cu niste pisici.