| ZamA a întrebat:

mi-am instalat Microsoft Office 2003 Professional dar e pe alta limba cum pot sa-l bag in limba engleza?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cauţi să downloadezi versiunea în limba engleză.
Pachetul office este disponibil în mai multe limbi însă ele nu pot fi schimbate între ele în timp ce pachetul este instalat căci astfel ar avea 25GB pachetul şi ar fi mai mare ca windows-ul laughing.
Prin urmare, descarcă o versiune în limba engleză.

Succes.

| alexanaradulcica29 a răspuns:

Nu poti am incercat si eu si nu potitonguebig grin

| raileanu a răspuns:

Am si eu o intrebare. mi-am instalat microsoft office 2003 professional si nu pot sa fc nici o madificare. nici macar sa scriux(. ce pot sa fccrying