| Blablabla1737484 a întrebat:

mi-am luat kit de epilare cu ceara si vreau sa ma fac inghinal singura. cum reușesc? Cât de crescut trebuie sa fie? Cât timp tine pielea fina?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi la salon unde gasesti fete pricepute sate epileze ele, si poate au si prețuri mici. De unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie gen juma de cm, sa ai cum sa-l prinzi. Depinde mult de cat de repede iti creste tie, undeva intre 2 si 4 saptamani. Si nu stiu daca reusesti sa te maltratezi singura dar eu iti urez noroc. big grin