| nykyko a întrebat:

mi-am luat un orange stockholm si am niste probleme, nu gasesc theme pentru el, unde pot gasi theme si cum le instalez, prefer ceva anime manga, ceva,, cute" pls some help puppy dog eyes inca ceva telefonul este pe abonament.

2 răspunsuri:
| Claudia852963 a răspuns:

Cauta pe zedgewinking

| SaintOne a răspuns:

Buna
In primul rand,telefonul asta ruleaza cu sist. de operare Android,daca vrei sa'i schimbi "tema",cauta pe net "Launcher", ex : "Download android Launcher" si selectezi o alta tema direct din launcher. De instalat e simplu, apesi pe Launcherul downloadat, apoi instalare si dupa ce se termina instalarea dai "Deschidere", daca mai ai nevoie de ajutor sa imi zici happy