| Ioannaale a întrebat:

Mi-as dori foarte mult sa ma ajutati cu un lucru. Dau Funda;-)
Stiti emisiunea Romanii au talent cu siguranta majoritatea dintre voi. Va rog sa-mi spuneti cum se numeste melodia care a pus-o pe fundal atunci cand a vorbit fata aceea Diana despre boala ei.

1 răspuns:
| YourDreams a răspuns:

Nu o stiu decat cea pe care a cantat-o daca te ajuta cu ceva. Poate era o melodie asa mai trista. Am auzito si eu de mai multe ori, cauta pe internet sau ointreaba=i pe cei de la romanii au talent pe siteul lor sau pe pagina lor de facebook. Bafta!