| Leops a întrebat:

mi-ati putea spune un concurs fals pentru al posta pe o pagina de facebook pentru a strange mai multe like-uri?

5 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Iphone 5. Da mai bine nu face asa ceva.

| TheAce a răspuns:

Ai grija doar, daca esti prinsa, intri sub incidenta legiilor penale. In locul tau nu m-as juca cu asa ceva. Mai bine dai acolo un premiu simbolic: o sticla de vin, o sampanie, o caciulita de mos etc dar faci concursul real. Pentru ca riscul nu merita asumat.

| oOSaritaOo a răspuns:

Da, cea mai bună idee care mi-a venit mie este să organizezi un concurs cu premii reale şi pui acolo că îţi dai laptopul, dacă ai unul, sau telu şi pui poze cu el pe facebook şi le spui oamenilor că le dai şi concursul se termină când se strâng peste 200like şi după aceea ''dai'' premiul unui prieten de-al tău. Îl pui pe acel prieten să scrie pe pagina ta de facebook că a primit laptopul sau telefonul şi îi dai şi nişte poze cu cadourile să le pună el pe facebook, pentru credibilitate. happy Şi pe viitor vor veni din ce în ce mai mulţi participanţi şi poţi repta faza, numai să pui de fiecare dată alte persoane şi de încredere. Sper că te.am ajutat...

| rebekka11 a răspuns:

Pai... cu telefoane, diferite accesori, tricouri haioase, luate de pe net... Funda?

| FReAkAzO1d a răspuns:

Scrie ca esti fata si le dai puta daca iti dau like-urirolling on the floor