| Alekssa a întrebat:

Mi-au aparut niste cosuri pe fata si nu stiu ce se intampla.Imi puteti spune?

Răspuns Câştigător
| valeeExpress a răspuns:

Ai ajuns la pubertate, e normalwinking

3 răspunsuri:
| justagirl21 a răspuns:

Cati ani ai? daca esti la pubertate(de la 12 ani in sus)atunci este ceva normal stai linistita o sati treaca daca nu le strangi in vreo 3 zile. Daca esti mai micuta atunci inseamna cati vine ciclul si te dezvolti mai repede decat este normal dar stai calma e ceva firesc nu toate fetele se dezvolta la felhappybig grin;]

| lookinback a răspuns:

Ce varsta ai? daca esti la pubertate sau adolescenta este normal sa-ti apara cosuri... daca nu mergi si intreaba-ti medicul de familie si poate el o sa te trimita la un dermatolog.

| VampireGurl a răspuns:

Iti vine ciclu;]