| bomboana a întrebat:

Mi-e putin rusine sa o zic dar de mica ma confrunt cu asta (am inceput de mustata) nu vreau sa ma epilez deoarece dupa trebuie sa o fac mereu ce as mai putea sa fac sa dispara? Acord

Răspuns Câştigător
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Uite ce spun eu mustata nu poate disparea cu nimic indica este sa nu o iei pana la varsta de 16 17 18 ea nu creste exagerat de mare sa se vada ca la barbati sunt doar cateva fire...nu iti face griji pentru asta este ceva normal si firesc si nu trebuie sa iti fie rusine esti tu insati.Mult succes!

2 răspunsuri:
| AngelOnEarth a răspuns:

Ai putea sa intrebi la farmacie de crema sau pudra decoloranta pentru fata. Daca iti dai cu ea, firul de par va deveni transparent si nu se va mai vedea.

| bomboana explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Ambele mi-au fost de ajutor.