| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Mie nu imi mai functioneaza pagina de facebook in sensul ca nu mai merge sa caut persoane (unde scrie search for persons), nu mai merge sa mai intru pe pagina mea de facebook (apas degeaba orice buton din bara aceea albastra de sus a paginii ca nu merge)
Cum as putea rezolva aceasta problema?
Dau fundita

1 răspuns:
| Blosssom a răspuns:

Probabil cineva te raporteaza si ai contul blocat... teoretic ar trebui sa-si revina singur dupa cateva zile, daca nu dezactiveaza contul si activeaza-l iar.