| anonim_4396 a întrebat:

Buna nu doresti sa devii reprezentant Avon? comanzi confortabil din fata calculatorului si primesti produsele intr-un timp scurt, participi la "ora de frumusete" si afli tot ce e nou in domeniu, primesti premii gratuite si beneficiezi de avantajele oferite de Avon, Produse Avon cu pana la 40% discount si multe alte premii gratuite, daca doresti mai multe informatii contactati-ma : camitzii26@yahoo.com

1 răspuns:
| NextTime_Stefanutzu_1990 a răspuns:

Pot si baieti sau doar fetele sa devina reprezentat AVon!+ Aici nu este site pentru ati face reclama, ci pentru a afla raspunsul la niste intrebari!