| anonim_4396 a întrebat:

`Buna.Nu mai suport:@. In scoala exista o fata care se crede cine stie ce frumusete da.oh go on. In fine. Cand ma vede pe hol, cu prietenii sai, trece pe langa mine si zice:" Nici Madonna, Madonna nici Shakira, Shakira nu au nasu tau". nu o mai suport.Cateodata ajug acasa si incep sa plangsad. Ce as putea face sa nu mai para asa de mare?crying

5 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Incearca sa o tratezi cu indizerenta adica:
-nu ii raspunde
-cand trece pe langa tine mai tragei cate un picior pe la spate si pune-i piedica
-cand vine langa tine si se da mare fate ca suni pe cineva si pleci love struck

| HallyKity a răspuns:

Nu o mai baga in seama incearca sa ii raspunzi cu aceeasi moneda trebuie sa aiba si ea un defect nu.
proaste din astea sunt la tot pasu si uneori fac asta si din invidie.
nu o mai baga in seama cand trece pe langa tine incepi sa razi arata-te preocupata de altceva mult mai imp, fa-te ca nici nu o vezi cand treve pe langa tine.
baftahappy

| DenysaLove a răspuns:

Nu o mai baga in seamaoh go on problema din asta am avut si eu multi ani la rand cu o colega din clasa insa hai sa iti zic ceva:"tot raul spre bine"happy.Adica din cauza glumelor ei de prs si din cauza ca mereu eram criticata de ea m-a ajutat pot spune ca acum din cauza ca nu mai vreau sa se repete incidentul de atunci sunt mai tupeista un pic acolo de cand s-a intamplat atuncihappy. Incearca sa o ignori sau cand vine si sta langa tine, cum s-a mai zis prefate ca vb la telefon sau pleaca de acolo sau daca nu incearca sa ii raspunzi si u cu "aceeasi moneda".Si oricum pitipoance din astea maneliste am mai vazut o mie si inca o sa mai vedem laughing. Gandeste-te ca daca incepe si face chestii de genul asta se vede ce minte areoh go on.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Ei bine eu i-as spune : " Pot sa am nasul cat jumatate de metru ca tu tot o prs. ramai"

| 90210 a răspuns:

Sa nu o mai bagi in seama stiu e greu dar nu mai asculta ce zic toti prostii pentru ca nici ea nu cred ca e mai breaza