| LadyG1 a întrebat:

nu stiti cat iau pe un telefon android onda tq150 tim la amanet..telefonul e ca nou nu prezinta zgarieturi niciunde merge perfect..nu are probleme,. merge in orice retea? funda!

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal depinde cat de bun e in caz de tu vrei sa il dai la amanet aia nu-ti dau pe el mult ...incerca pe la mai multe amaneturi dar mai bine ar fi sal vinzi cu cat vrei pentru ca nu se merita sa ei putin la amanet happy e alegerea ta! vezi pe la rude prieteni pe mesinger dale mesaje cu telefonul tau ca vrei sal vinzi fa-ti o reclama cu el happy
Parerea mea se merita sa ei pe el 2 milioane ...Bafta mare happy