| ruca a întrebat:

Buna!
nu stiu ce sa ac cryingcrying o colega de scoala se da la prietenul me. el mi-a zis ca nu m-ar parasi niciodata pentru ea dar lun cand a plecat fata resp el a pupat-o pe obraz. mi-a zis ca ea nu il lasa in pace, ca ea vroia neeaarat ca el sa o pupe. nu stiu ce sa fac va rog spuneti-mi cryingcryingcrying mersi:* dau fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Desparte-te de el pe moment zi ca iti trebuie o pauza, si daca se intoarce la tine inseamna ca te-a iubit cu adevarat. sau nul mai baga in seama sa vezi daca mai vine la tine. daca nu vine inseamna ca nu mai trebuie sa continui, mai exista baieti. papa pup

1 răspuns:
| ruca explică:

Mada a cam expirat intrebare big grin...