| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor!
Luni cand am inceput scoala am mers frumos spre scoala si cand am intrat in clasa ma enerva o colega imi zicea ca sunt frumos ca mi-am facut o noua coafura(emo, dar in acea poza a mea de la avatar nu sunt eu, ci..am si eu tot o coafura de baieti emo tot asa ca in poza de la avatar) happy apoi eu i-am zis sa ma lase in pace si ea tot nu ma lasa si incepea sa ma pupe pe obraz, fata de toata clasa sad iar eu i-am dat un sut in pasarica si dupa 20 de secunde se vazuse sange intre cracii ei,ca pantalonii erau albi, si ea si-a uitat absorbantul pentru mestruatie raised eyebrows apoi ea a inceput sa tipe rau si sa urle si eu am inceput sa plang ca mi-a parut rau si a plecat acasa sa-si puie absorbantul, iar apoi s-a intors la prima pauza. Api eu mi-am cerut scuze in timp ce era pauza iar ea m-a injurat dar nu m-am suparat deloc. Problema este ca sunt ingrijorat sa nu i-o fii facut ceva fetei sau sa ma spuna parintilor ei crying nu vreau sa-mi fie scazuta nota la purtare! crying
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
25 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti un mare taran daca iti permiti sa dai in femei.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru PoneiuNostruPoneiuVostru):

Misto, esti cel mai tare.

| Pufuh a răspuns (pentru PoneiuNostruPoneiuVostru):

Ce vrei ma? sclava e mata aia care te-a facut.inferior e tactu ala care te-a convocat copil prost!

| Azµre a răspuns:

Prost ai fost, fata te tachina, o tachinai și tu poate te și plăcea, într-un mod indirect. Dacă ești fraier, asta e, niciodată să numai dai în femei, sau să țipi la ele, sau să le înjuri. Meriți exmatriculare nu scăzută nota la purtare.
Faci așa, o suni pe fata asta, te întâlnești cu ea, te rogi de ea să se vadă cu tine! Te întâlnești și îți ceri scuze, îi dai și o floare, nu fi emonel să nu îi dai! O scoți la un suc și vă împăcați! Îți ceri scuze în genunchi!

| Crucified a răspuns (pentru Azµre):

I-am cerut deja! eram la premiere, astazi!

| Azµre a răspuns (pentru Crucified):

Îi mai ceri odată! Până te iartă! Cerei cu o floare! Vorbele simple nu valorează nimic! Implicăte. Aolo rușine să-ți fie.

| Crucified a răspuns (pentru Azµre):

Bine,am s-o sun sa-i zic ca vion la ea dar ei nu-i prea plac florile asa ca-i duc o cutie de bomboane si imi cer mii de scuze si o sarut iar pe gura!winking

| Crucified a răspuns (pentru Crucified):

*vin

| Azµre a răspuns (pentru Crucified):

Du-i mah un trandafir simplu fără înveliș fără nimic. Femeilor le plac florire chiar dacă ea spune că nu! Îi dai din suflet și îți ceri scuze. Nu fi fraier happy Toate muierile zic că nu le plac florile exact de aceea că se atașează rau de ele, de persoana care le dăruiește. Nu știi nimic, aolo...

| Crucified a răspuns (pentru Azµre):

Ok love struck dar nu e sotia mea rolling on the floor ca doar avem 15 ani, doar friends!

| Azµre a răspuns (pentru Crucified):

Pai doar friends așa?! Ce strică? Și eu pe la vârsta ta așa eram certat cu o tipa frumoasă, nu ne suportam și pe la 16 ani am fost împreună tot așa a pornit de la o divergență din asta. Așa că nu se știe niciodată... Baftă moșule, să-mi lași un mesaj să-mi zici ce ai facut.

| Crucified a răspuns (pentru Azµre):

Mosule? rolling on the floor

| Azµre a răspuns (pentru Crucified):

Ce-are mă e un fel de-a spune că ești mai mic ca mine...

| Crucified a răspuns:

Aa si am uitat sa metionez, azi la serbare ne-am impacat si a sarutat-o pe gura si ea la felbatting eyelashes big hug love struck kiss drooling a spus ca ma iubeste, apoi eu i-am cerut inca o data scuze si ea a zis ca "nu-i nimic, yubi" tongue dar ne-am sarutat intr-un colt al scolii sa nu ne vada nimeni! love struck love struck love struck love struck love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Crucified a răspuns (pentru PoneiuNostruPoneiuVostru):

Boule nu fii...magar,vezi ca am 15

| IseeVoices a răspuns:

Dupa parerea mea nu ai procedat foarte bine chiar daca te enerva asa de rau ii dadeai cel mult o palma dar nu un sut intre picioare. Daca tie ti-ar da cineva un sut tot acolo cum ar fi? iti zic eu ai pica lat. Si stai linistit nu are de ce sa te spuna parintilor ca doar ea a inceput problema e ca tu ai terminat foarte rau... Apropo dupa semnele care le-ai spus mai sus inseamna ca te place daca nu stiaiwinking

| Crucified a răspuns (pentru IseeVoices):

Pai apoi ne-am sarutat astazi pe gura si i-am cerut scuze, ne-am sarutat in veceu ca sa nu vada nimeni si mi-am dat seama ca ma ubestee love struck

Răspuns utilizator avertizat
| anutza6117 a răspuns:

Da deja s-a terminat scola.n-are ce sa-ti faca

Răspuns utilizator avertizat
| strawberry03 a răspuns (pentru anutza6117):

Corect, scoala s-a terminat! Si oricum, nu cred ca a patit ceva. Probabil era pe stop si s-a matait un pic!winking