| Fratilescu a întrebat:

Eu am o prietena. La școala unu se tot tine după ea si nu o lasa in pace. Se da la ea si ii spune ca pana nu il pupa nu o lasa in pace. Ea l.a pupat, dar pe obraz ca sa o lase in pace. Ce ar trebui sa fac? Sa ma despart de ea?

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Prietene, gaseste o alta fata, sunt fete destule pe pamant.

| Ađrian90 a răspuns:

Wtf? De ce să te desparţi de ea?!
Du-te şi vorbeşte cu tipul care se dă la ea, nu te despărţi de ea.
Vorbeşte cu tipul ăla, dacă e nevoie, poţi să-l înveţi minte(ştii la ce mă refer, şi da, ştiu că nu e bine, dar unii fără bătaie nu înţeleg)
Succes!